Mākslīgās apaugļošanas metodes

AVA CLINIC izmanto vismodernākās mākslīgās apaugļošanas metodes. Embriologu kvalifikācija, atbilstoši jaunākajiem Eiropas kvalitātes standartiem iekārtota laboratorija, vairāk nekā divdesmit gadu pieredze, - tas viss dod augstus neauglības ārstēšanas rezultātus.

IVF

IVF – tradicionāla mākslīgās apaugļošanas metode laboratorijas apstākļos. Partnera vai donora sperma tiek ievietota traukā ar olšūnām, kur notiek apaugļošanas. Pēc tam jau attīstības stadijā esošais embrijs tiek ievietots dzemdē. Šī metode tiek izmantota, ja spermas kvaliāte ir tuva normai. Ārstēšanas efektivitātes palielināšanai sākumā tiek rekomendēts veikt funkcionālo testu, kas nosaka spermatozoīdu spēju patstāvīgi apaugļot olšūnas.

ICSI

Šo mākslīgās apugļošanas metodi izmanto smagu vīrieša neuglības formu gadījumā: spermatozoīdu trūkums, to mazkustīgums, attīstības anomālijas, kas samazina spermatozoīdu spēju patstāvīgi apaugļot olšūnu.

Metodes būtība ir tāda, ka katrā nobriedušā olšūnā tiek ievadīts spermatozoīds. Mikroapaugļošana ir vienīgā iespēja izmantot vīra spermatozoīdus. Ja to spermā nav, tos savāc tieši sēklinieku audos TESA manipulāciju rezultātā. Šī tehnoloģija daudziem vīriešiem ir dāvājusi iespēju kļūt savu par bērnu tēviem.

Fizioloģiskā ICSI

Šī metode no parastās mikroapaugļošanas atšķiras ar to, ka vide, kurā pirms apaugļošanas tiek attīrīta olšūna, ir maigāka un saudzējošāka, tā ir maksimāli pietuvināta sievietes organisma bioloģiskajai videi.

Šo metodi pielieto pacientēm ar nelielu šūnu skaitu vai tad, kad iegūtajām šūnām ir zema kvalitāte.

PICSI

Metode ir balstīta uz nobriedušu spermatozoīdu spēju saistīties ar hialuronskābi olšūnas apvalkā. Ar šīs metodes palīdzību embriologi var noteikt un izvēlēties dzīvotspējīgākos spermotozoīdus. PICSI palīdz uzlabot selekciju, līdz ar to tā būtiski palielina grūtniecības iestāšanās iespēju un kvalitatīvu apaugļoto olšūnu un embriju skaitu.

Spermatozoīdi tiek ievietoti īpašā traukā ar hialuronskābi. Tikai nobriedušu spermatozoīdu receptori spēj ar to saistīties.

Embrija apvalka atvēršana

Ja embrija apvalks ir biezāks par normu, tas neplīst un embrijs nevar piestiprināties pie dzemdes sienām. Embrija apvalka biezumu un viskozitāti var ietekmēt arī hormonālā ārstēšana. Embrija apvalka atvēšana ir metode, kas sekmē embrija piestiprināšanos dzemdei.

Embriologi izveido atveri embrija apvalkā, kas uzlabo implantēšanos un veicina grūtniecības iestāšanos.

Šo tehnoloģiju visbiežāk lieto atsaldētu embriotransfēru gadījumā.

Kultivēšana līdz blastocistu stadijai

Ar šīs metodes palīdzību mēs nodrošinām normālu embriju attīstību un dzīvotspēju ārpus mātes organisma līdz 120 stundām. Laboratorijā tiek radīti mātes organismam maksimāli pietuvināti apstākļi.

Pēc apaugļosanas embriji tiek audzēti 2-3 diennaktis, šajā laikā ir sarežģīti atlasīt pašus spēcīgākos. Audzēšana 4-5 diennaktis līdz blastocistas stadijai dod vairāk informācijas par embriju dzīvotspējas līmeni un ļauj izvēlēties embrijus ar augstāku implantācijas potenciālu.

Blastocistas stadijā embrijs ir pilnīgi gatavs piestiprināties pie dzemdes un pastāv daudz augstāka iespēja, ka tā notiks.

Šo metodi izmanto, kad:
- embriotransfēram izvēlas tikai vienu embriju,
- tiek veikta atkārtota ārstēšana.

TESA (Testikulārā spermas aspirācija)

To piemēro dažu vīriešu neauglības formu gadījumos. Piemēram, noslēgtu sēklas vadu gadījumā, to iedzimtas neesamības gadījumā, kā arī tad, kad ejakulātā nav spermatozoīdu.

Ja spermatozoīdi vīrieša organismā veidojas, apgrūtināta var būt to nokļūšana spermā. Tad materiālu apaugļošanai iegūst ar spermatozoīdu aspirācijas metodi no sēklinieku audiem – TESA.

Paraugs no sēklas vadiem tiek ņemts caur ādu ar adatu. Procedūra tiek veikta ar narkozi. Daļu spermatozoīdu var iesaldēt turpmākai ārstēšanai. Šādā veidā iegūti spermatozīdi ir apaugļot spējīgi arī tad, kad vīrietiem ir veikta aterilizācija.

Embriju vitrifikācija

Embriju sasaldēšana ļauj nodrošināt jaunu grūtniecību bez atkārtotas hormonālās stimulācijas.

Ārstniecības gaitā vienmēr attīstās vairāk embriju, nekā nepieciešams. AVA CLINIC pacientiem ir iespēja iegūto kvalitatīvo materiālu iesaldēt un saglabāt to 10 gadus.

AVA CLINIC sasaldēšanai izmanto vitrifikāciju. Tas ir īpašs, ārkārtīgi ātrs sasaldēšanas veids, kas pilnībā izslēdz ledus kristālu izveidošanos un, cik vien iespējms, samazina embriju bojājumus.

Embriji sastāv no 95% ūdens. Lēnas sasaldēšanas gadījumā veidojas mikroskopiski ledus kristāli, kas traumē šūnas. Kad sasaldēšana notiek ātri, ūdens kļūst želejveidīgs, un negatīvās sekas neiestājas.

Olšūnu vitrifikācija

Jaunā olšūnu sasaldēšanas un glabāšanas metode dod sievietēm unikālu iespēju atlikt bērna dzemdēšanu līdz piemērotākam laikam, tā ļaujot nodrošināties tiem, kas raduši rūpīgi plānot savu dzīvi.

Nav noslēpums, ka ar gadiem grūtniecības iestāšanās iespēja samazinās, bet dažas sievietes sāk domāt par bērna dzemdēšanu tikai pēc trīsdesmit gadu vecuma.

Tagad, lai paliktu stāvoklī, viņas var izmantot pašas savas sasaldētās olšūnas, kas tika iegūtas ideālajā reproduktīvajā vecumā.

Vecumam embrija implantācijas brīdī nav būtiskas nozīmes.

Jūs varat vērsties AVA CLINIC ar lūgumu iesaldēt olšūnas arī citu iemeslu dēļ, piemēram, onkoloģisku slimību gadījumā.

Olšūnas var iesaldēt arī tad, kad mākslīgās apaugļošanas procesā to ir iegūts vairāk, nekā spermatozoīdu.

AVA CLINIC ir viena no nedaudzajām Baltijā, kas piedāvā olšūnu vetrifikāciju.

Embryo Gen

Viens no iemesliem, kas padara augļa iznēsāšanu neiespējamu, ir sievietes organisma imunsistēmas reakcija uz embriju kā uz svešķermeni.

EmbryoGen uzlabo mātes un bērna šūnu komunikāciju. EmbryoGen vide palīdz embrija attīstībai tieši mātes ķermenī.

Ar šo metodi embriji līdz trešajai dienai tiek kultivēti īpašā vidē, kurā ir tādas signālmolekulas, kādas atrodas arī mātes audos. Tieši tās uzlabo mātes un augļa šūnu komunikāciju, aizsargājot augli no stresa un spēcinot embriju implantācijas procesā. Embriju pārnešana EmbryoGen vidē ļauj novērst iespējamo to bioloģiski aktīvo vielu trūkumu, kas nepieciešms, lai iestātos grūtniecība.

Embryo Glue

Pēc embrija pārnešanas uz dzemdes dobumu tikai no viņa paša ir atkarīga spēja implantēties. EmbryoGlue palīdz embrijam veikt šo uzdevumu.

Tā ir īpaši izveidota vide, kas satur hialuronskābi, ogļhidrātus un aminoskābes, kas mijiedarbojas kā saistviela implantācijas brīdī. Pati par sevi hialuronskābe ir dabiska viela, ko satur cilvēka audi.

Palielinātais hialuronskābes līmenis EmbryoGlue vidē uzlabo embrija spēju nostiprināties dzemdes dobumā. Augstā hialuronskābes koncentrācija EmbryoGlue vidē, kurā embrijs tiek audzēts līdz embriotransfēram, ievērojami palielina grūtniecības iestāšanās iespēju.

Akupunktūra

Akupunktūru pielieto visos mākslīgās apaugļošanas posmos:

1. Olnīcu stimulēšanas procedūrā, lai uzlabotu olšūnu kvalitāti un palielinātu so skaitu;

2. Epitēlija stāvokļa uzlabošanai laikā, kad embriji tiek sagatavoti pārnešanai uz dzemdes dobumu;

3. Kā stiprinošs kurss laikā, kad sieviete gatavojas grūtniecībai;

4. Kā relaksācijaas metode;

5. Speciālajās akupunktūras procedūrās pirms un pēc transfēra.

 

Šo procedūru galvenais mērķis ir uzlabot asins apriti iegurņa audos, panākt maksimālu organisma relaksāciju embriju pārnešanas laikā uz dzemdes dobumu.

PAR MŪSU AVA CLINIC

Tagad mēs esam lepni mīļas meitenītes vecāki. Paldies par Jūsu palīdzību, ko jūs mums sniedzāt, lai mēs kļūtu par vecākiem visbrīnīšķīgākajai meitenītei pasaulē

corner

Maria

45 gadi

SAZINIETES
AR AVA CLINIC

Sazinieties ar mums, lai tūlīt uzzinātu, kā mēs varam palīdzēt

Starptautiskie kvalitātes standarti ISO 9001:2008 Uzzināt vairāk

Tagad mēs esam lepni mīļas meitenītes vecāki. Paldies par Jūsu palīdzību, ko jūs mums sniedzāt, lai mēs kļūtu par vecākiem visbrīnīšķīgākajai meitenītei pasaulē.

corner

Maria

45 gadi