Ziņa

Jūs dzīvojat Lielbritānijā, bet plānojat mākslīgās apaugļošanas procedūru AVA Clinic?

27 10 2015

 Izmantojiet iespēju atgriezt izmaksas saistītas ar mākslīgo apaugļošanu.

 

Aizvien lielāks Lielbritānijā dzīvojošo Latvijas rezidentu skaits izvēlas veikt ārstēšanu savā dzimtenē, kas saistīts ne tikai ar augsto pakalpojumu kvalitāti, bet arī to pieejamību.

Klīnikas izvēlē lielu lomu spēlē personāla profesionalitāte, klīnikas atpazīstamība, kā arī ilgadējā pieredze. Pēdējo 10 gadu laikā AVA Clinic ikdienas palīdz pacientiem, kas ir saskārušies ar bērniņa ieņemšanas grūtībām, pateicoties pieredzei, zināšanām un jaunākajām tehnoloģijām reproduktoloģijā AVA Clinic ir līderis Latvijas neauglības ārstēšnas klīniku vidū.

Saistībā ar Lielbritānijā dzīvojošo pacientu skaita pieaugumu ,kas saskārušies ar neauglības problēmām AVA Clinic sadarbībā ar Medrefund piedāvā unikālu iespēju atgriezt izmaksas, kas saistītas ar neauglības ārstēšnu, kā arī izmaksu kas saistītas ar mākslīgas apaugļošanas procedūrām atgriešanu no NFS (National Health System).

Medrefund- tā ir organizācija, kas palīdzēs Jums atgriezt līdzekļus, kas tika ieguldīti ārstēšanā AVA Clinic!

Detaļu saskaņošanai Jums būs nepieciešams sazināties ar kompānijas pārstāvi elektroniski arnis@medrefund.co.uk vai zvanot pa tālruni +44 (0) 7999090728.

 

AVA Clinic-vienmēr par jaunas dzīvības rašanos!

Kategorijas