Donora olšūna –
donora sperma

Metodes būtība ir tāda, ka veselas sievietes – donores olšūnas tiek apaugļotas ar vīrieša- donora spermu.

Šo ārstēšanas metodi izmanto, ja pašas sievietes olšūnām ir slikta kvalitāte vai viņai nav partnera. Tāpat to pielieto pāriem, kuriem nav savu dzimumšūnu, vai tām ir slikta kvalitāte.

Ārstēšanos Jūs varat uzsākt tūlīt, pirms pirmās vizītes un bez gaidīšanas rindā.

1. Donoru izvēle

Kad esat izlēmuši, AVA CLINIC piedāvās kandidātus no savas datu bāzes. Mums nav rindu. Mēs esam gatavi piemeklēt un saskaņot ar Jums donorus divu nedēļu laikā pēc aizpildītas аnketas saņemšanas no Jums.

2. Donores stimulācija.

Donores stimulācijas process aizņem no desmit līdz divpadsmit dienām. Ārsts-reproduktologs uzmanīgi seko folikulu attīstībai, un viss AVA CLINIC personāls rūpējas par Jūsu donores fizisko un emocionālo labsajūtu.

3. Recipientes sagatavošana

Donores stimulācijas laikā Jūs varat atrasties mājās un gatavoties embrija implantācijai. Ārsts noteiks ārstēšanas plānu. Endometrija šūnu augšanai Jūs varat sekot līdzi pie ārsta savā valstī. Visu šo laiku ar Jums kontaktu uzturēs koordinatore, kura atbildēs uz jautājumiem un atbalstīs Jūs ar konsultācijām pa e-pastu, tālruni vai Skype.

4. Donores punkcija

Punkcijas dienā visas donores olšūnas tiek apaugļotas ar Jūsu izvēlētā donora spermu. Visas šajā stimulācijā iegūtās olšūnas pieder tikai Jums.

5. Embriju pārnešana uz dzemdes dobumu.

Embriji tiek pārnesti uz dzemdi trešajā dienā pēc punkcijas. Jums būs jāierodas klīnikā. Procedūra aizņems dažas stundas, un jau tajā pašā dienā Jūs varēsiet doties mājās.

Dažkārt ārstējošais ārsts var ieteikt izaudzēt embriju līdz blastocistas stadijai. Tad embriju pārnes uz dzemdes dobumu piektajā dienā. Parasti pārnes vienu vai divus embrijus.

Viena embrija pārnešanu iesaka, ja embrijs ir ļoti kvalitatīvs, paciente ir reproduktīvā vecumā un tas ir pirmais mēģinājums. Divu vai vairāku embriju pārnešana palielina grūtniecības iestāšanās iespēju, bet palielina arī divu augļu grūtniecības risku. Tādēļ ir ļoti svarīga rūpīga speciālista uzraudzība.

6. Laiks no embrija pārnešanas līdz grūtniecības testam

Ticamu grūtniecības testa rezultātu var iegūt divas nedēļas pēc implantācijas. Daudziem šī gaidīšana ir grūtākais ārstēšanas posms. Atliek vien gaidīt un cerēt, ka embrijs piestiprināsies dzemdes gļotādas membrānai, un grūtniecība iestāsies.

Šajā laikā pacienta noskaņojums svārstās no optimisma un eiforijas līdz dziļam izmisumam. Ārstējošais ārsts, medmāsas un AVA CLINIC speciālisti palīdzēs Jums, atbalstīs un iedvesmos. Visu šo laiku ar Jums kontaktu pa e-pastu, tālruni vai Skype uzturēs koordinatore.

7. Grūtniecības tests

Grūtniecība iestājas, kad viens vai abi implantētie embriji piestiprinās dzemdes gļotātas membrānai. Tas notiek dažu dienu laikā pēc implantācijas.

AVA CLINIC komanda rezultātu gaida ar tādu pašu aizrautību, kā Jūs. Mēs lūdzam darīt mums zināmu rezultātu.

Uzziniet, kā mēs varam jums palīdzēt

SAZINIETES
AR AVA CLINIC

Sazinieties ar mums, lai tūlīt uzzinātu, kā mēs varam palīdzēt

Starptautiskie kvalitātes standarti ISO 9001:2008 Uzzināt vairāk

Tagad mēs esam lepni mīļas meitenītes vecāki. Paldies par Jūsu palīdzību, ko jūs mums sniedzāt, lai mēs kļūtu par vecākiem visbrīnīšķīgākajai meitenītei pasaulē.

corner

Maria

45 gadi