Donora olšūna –
partnera sperma

Veselas sievietes-donores olšūnas tiek apaugļotas ar partnera spermu.

Šo metodi izmanto, ja pacientes olšūnām ir slikta kvalitāte, to skaits ir nepietiekams, lai iestādos grūtniecība, vai to nav vispār. Mēs iesakām šo programmu izmantot tad, kad ir apstiprinājies, ka ārstēšana, izmantojot savas olšūnas, nav iespējama.

1. Donora izvēle

Rindu pie mums nav. Mēs esam gatavi atrast donori divu nedēļu laikā pēc aizpildītas anketas saņemšanas no Jums.

2. Stimulācija

Donores stimulācijas process aizņem no desmit līdz divpadsmit dienām. Ārsts-reproduktologs uzmanīgi seko folikulu attīstībai, un viss AVA CLINIC personāls rūpējas par Jūsu donores fizisko un emocionālo labsajūtu.

3. Recipientes sagatavošana

Donores stimulācijas laikā Jūs varat atrasties mājās un gatavoties embrija implantācijai. Ārsts noteiks ārstēšanas plānu. Endometrija šūnu augšanai Jūs varat sekot līdzi pie ārsta savā valstī. Visu šo laiku ar Jums kontaktu uzturēs koordinatore, kura atbildēs uz jautājumiem un atbalstīs Jūs ar konsultācijām pa e-pastu, telefonu vai Skype.

4. Donores punkcija

Punkcijas dienā Jūsu partnerim būs jāierodas klīnikā, lai nodotu spermas paraugu. Donores olšūnas tiks apaugļotas ar Jūsu partnera spermu.

5. Embriju pārnešana uz dzemdes dobumu.

Embriji tiek pārnesti uz dzemdi trešajā dienā pēc punkcijas. Jums būs jāierodas klīnikā. Procedūra aizņems dažas stundas, un jau tajā pašā dienā Jūs varēsiet doties mājās.

Dažkārt ārstējošais ārsts var ieteikt izaudzēt embriju līdz blastocistas stadijai. Tad embriju pārnes uz dzemdes dobumu piektajā dienā. Parasti pārnes vienu vai divus embrijus.

Viena embrija pārnešanu iesaka, ja embrijs ir ļoti kvalitatīvs, paciente ir reproduktīvā vecumā un tas ir pirmais mēģinājums. Divu vai vairāku embriju pārnešana palielina grūtniecības iestāšanās iespēju, bet palielina arī divu augļu grūtniecības risku. Tādēļ ir ļoti svarīga rūpīga speciālista uzraudzība.

6. Laiks no embrija pārnešanas līdz grūtniecības testam

Ticamu grūtniecības testa rezultātu var iegūt divas nedēļas pēc implantācijas. Daudziem šī gaidīšana ir grūtākais ārstēšanas posms. Atliek vien gaidīt un cerēt, ka embrijs piestiprināsies dzemdes gļotādas membrānai, un grūtniecība iestāsies.

Šajā laikā pacienta noskaņojums svārstās no optimisma un eiforijas līdz dziļam izmisumam. Ārstējošais ārsts, medmāsas un AVA CLINIC speciālisti palīdzēs Jums, atbalstīs un iedvesmos. Visu šo laiku ar Jums kontaktu pa e-pastu, telefonu vai Skype uzturēs kordinatore.

7. Grūtniecības tests

Grūtniecība iestājas, kad viens vai abi implantētie embriji piestiprinās dzemdes gļotātas membrānai. Asins analīzes tiek viektas divpadsmit dienas pēc embrija pārnešanas. Urīna analīze – pēc četrpadsmit dienām.

AVA CLINIC komanda rezultātu gaida ar tādu pašu aizrautību, kā Jūs. Mēs lūdzam darīt mums zināmu rezultātu.

Uzziniet, kā mēs varam jums palīdzēt

SAZINIETES
AR AVA CLINIC

Sazinieties ar mums, lai tūlīt uzzinātu, kā mēs varam palīdzēt

Starptautiskie kvalitātes standarti ISO 9001:2008 Uzzināt vairāk

Tagad mēs esam lepni mīļas meitenītes vecāki. Paldies par Jūsu palīdzību, ko jūs mums sniedzāt, lai mēs kļūtu par vecākiem visbrīnīšķīgākajai meitenītei pasaulē.

corner

Maria

45 gadi