Kādēļ tieši AVACLINIC?

Darba pieredze

Jau vairāk nekā divdesmit gadus mēs palīdzam sievietēm izbaudīt prieku, ko sniedz kļūšana par māti. Mēs esam uzkrājuši ārkārtīgi lielu, sekmīgu pieredzi neauglības iemeslu izpētē un ārstēšanā.

Mūsu klīnika ir starptautiska. Mūsu speciālisti plānveidīgi pilnveido savas zināšanas un kvalifikāciju darba pieredzes kontaktos ar kolēģiem no Somijas, Zviedrijas, Dānijas, Norvēģijas, Lielbritānijas, Spānijas, kā arī starptautiskos simpozijos un semināros.

Bez sākotnējās konsultācijas

Visas nepieciešamās analīzes un izmeklējumus Jūs varat izdarīt mājās, pie sava ārsta, un uz Rīgu atlidot tikai embriotransfēra veikšanai. Tas neietekmēs ārstēšanas procesu, ietaupīs Jūsu laiku un naudu, ļaus saglabāt ierasto dzīves ritmu un darba grafiku.

Donoru anonimitāte

Latvijas Republikas likumdošana atļauj donoru šūnu izmantošanu. Tas ļauj mums neauglības ārtēšanai izmantot gan donoru spermu, gan olšūnu vienā ciklā. Tas ir nozīmīgi pāriem, kuru ārtēšanai nepieciešamas divas donoru gametas. Latvijas Republikas likumdošana atļauj izmantot donoru šūnas ne tikai heteroseksuāliem pāriem, bet arī sievietēm bez vīriešu dzimuma partnera. Tādēļ mēs varam palīdzēt lielākam daudzumam cilvēku, kuri sapņo kļūt par vecākiem.

Ārstēšana sievietēm līdz 50 gadu vecumam

Neļaujieties izmisumam un nezaudējiet cerību. AVA CLINIC ir ārkārtīgi liela un sekmīga pieredze vissarežģītāko neauglības formu ārstēšanā. Mēs varam palīdzēt kļūt par mātēm sievietēm līdz pat 50 gadu vecumam.

Bez gaidīšanas rindā

Neatlieciet, uzsāciet ārstēšanu tūlīt. Pēc tam, kad atsūtīsiet pieprasījumu, vienas dienas laikā mūsu koordinatori izsūtīs atbildi, kurā būs individuāls Jūsu problēmas risinājums.

Runājam vienādā valodā

Mūsu ārsti runā angļu, vācu, latviešu un krievu valodā.

Personīgais koordinators

Visu ārstēšanas laiku Jums līdzās būs savs personīgais koordinators. Viņš būs saikne starp Jums un ārstu no pieprasījuma iesniegšanas brīža līdz ļoti gaidītajai mazuļa atnākšanai. Koordinatora uzdevums ir padarīt Jūsu atrašanos klīnikā iespējami ērtāku. Viņi atbildēs uz Jūsu jautājumiem un būs visu laiku sasniedzami Skype, e-pastā, pa tālruni.

Individuālajām prasībām atbilstoša donora izvēle

Donora izvēlei AVA CLINIC pievērš īpašu uzmanību. Tiek ņemts vērā ne tikai augums, svars, acu krāsa, asins grupa un rēzus piederība, bet arī izglītība, darbības sfēra, hobiji un iespējami tuva donora un saņēmēja vizuālā līdzība.

Kvalitātes standarti

AVA CLINIC ir ISO 9001:2008 sertifikāts. Mums ir ārkārtīgi svarīgs klientu viedoklis, darba kvalitāte, konfidencialitāte un piedāvāto pakalpojumu un procedūru drošība. Šāda pieeja nodrošina augstus ārstēšanas rezultātus.

Augsti rādītāji

Ārstu profesionalitāte un vismodernākais klīnikas aprīkojums palīdz mums gūt sekmes 93% neauglības ārstēšanas gadījumu, kas ir ļoti augsts rādītājs.

Viens donors - viens recipients

Visas šūnas, kuras ir iegūtas no donora un apaugļotas ar Jūsu vīra (partnera) spermu vai donora spermu pieder tikai Jums. Mēs nenododam šūnas citiem saņēmējiem.

Rīga – Latvijas galvaspilsēta

Rīga ir viena no Eiropas skaistākajām galvaspilsētām, un trešā lielākā pilsēta Baltijā aiz Sanktpēteburgas un Stokholmas. Pie mums ir ērti nokļūt gan ar lidmašīnu, gan ar autobusu, gan ar prāmi. Iebraukšanai Latvijā vīza nav nepieciešama.

PAR MŪSU AVA CLINIC

Tagad mēs esam lepni mīļas meitenītes vecāki. Paldies par Jūsu palīdzību, ko jūs mums sniedzāt, lai mēs kļūtu par vecākiem visbrīnīšķīgākajai meitenītei pasaulē

corner

Maria

45 gadi

SAZINIETES
AR AVA CLINIC

Sazinieties ar mums, lai tūlīt uzzinātu, kā mēs varam palīdzēt

Starptautiskie kvalitātes standarti ISO 9001:2008 Uzzināt vairāk

Tagad mēs esam lepni mīļas meitenītes vecāki. Paldies par Jūsu palīdzību, ko jūs mums sniedzāt, lai mēs kļūtu par vecākiem visbrīnīšķīgākajai meitenītei pasaulē.

corner

Maria

45 gadi