Inseminācija ar donora spermu

Pielietojot šo ārstēšanas veidu, dzemdē tiek ievadīti anonīma donora spermatozoīdi. Tā ir vienkārša un iedarbīga metode, jo izmantotā sperma kvalitātes un spermatozoīdu kvantitātes ziņā atbilst standarta prasībām. To nodrošina tas, ka par donoriem drīkst kļūt tikai veseli vīrieši.
Insemmināciju ar donora spermu rekomendē:
kad spermatozoīdu skaits ir nepietiekams vai to nav vispār,
kad partnerim ir iedzimtas slimības,
sievietei nav vīriešu kārtas partnera.

1. Donora sagatavošana un izvēle.

Tā notiek ar spermas donoru datu bāzes palīdzību. Piemērotāko donoru Jūs izvēlaties pēc šādiem kritērijiem: augums, svars, acu krāsa, asins grupa, izglītība, hobiji.

2. Olnīcu kontrole un stimulācija

Lai olnīcās palielinātu nobriedušu folikulu skaitu, tās tiek stimulētas ar hormonu preparātiem. Tas ievērojami palielina grūtniecības iestāšanās iespēju. Stimulācijas laikā ārsts ar ultraskaņas izmeklējumu (USD) palīdzību seko līdzi folikulu augšanai. Kad kāds no tiem ir sasniedzis vajadzīgo izmēru, tiek ievadīts hormons, kas izraisa ovulāciju, tā veicinot olšūnas izvadi.

3. Apaugļošana

Apaugļošanas dienā partnera spermatozoīdi ar smalkas pipetes palīdzību tiek ievadīti sievietes dzemdē. Tā ir vienkārša un nesāpīga procedūra, līdzīga ierastai ginekoloģiskai apskatei.

Uzziniet, kā mēs varam jums palīdzēt

SAZINIETES
AR AVA CLINIC

Sazinieties ar mums, lai tūlīt uzzinātu, kā mēs varam palīdzēt

Starptautiskie kvalitātes standarti ISO 9001:2008 Uzzināt vairāk

Tagad mēs esam lepni mīļas meitenītes vecāki. Paldies par Jūsu palīdzību, ko jūs mums sniedzāt, lai mēs kļūtu par vecākiem visbrīnīšķīgākajai meitenītei pasaulē.

corner

Maria

45 gadi