Rīgas vadošā neauglības ārstēšanas klīnika

Dāvāt jaunu dzīvību.

AVA CLINIC – starptautisks klīniku tīkls, kas specializējas neauglības ārstēšanā. Tā ir dibināta 1993. gadā. Klīnikai ir vairāk nekā divdesmit gadu pieredze un pelnīti laba reputācija Eiropas Savienībā.

Rīgā, Latvijā, klīnikas nodaļu atvēra 2005. gadā. Rīgas speciālistu komandas profesionalitāte un starptautiskā pieredze ļāva sasniegt ārkārtīgi augstus neauglības ārstēšanas rezultātus, arī ļoti sarežģītos neauglības gadījumos. Mēs strādājam pilnā saskaņā ar Eiropas kvalitātes standartu ISO 9001:2015.

AVA CLINIC pieredze pierāda, ka labus neauglības ārstēšanas rezultātus nodrošina ne tikai jaunākā aparatūra, pielietotās metodes un augsta speciālistu kvalifikācija. Noteicošā loma ir vērīgajai ārsta attieksme pret katru pāri. Kolektīva kopējā sūtība – dāvāt jaunu dzīvību – apvieno visus klīnikas speciālistus.

Laiks ir ārkārtīgi nozīmīgs ilgi gaidītās grūtniecības faktors, tāpēc mēs piedāvājam nekavējošus un drošus risinājumus un individuālas neauglības ārstēšanas programmas.

Video

Sertifikāti

PAR MŪSU AVA CLINIC

Tagad mēs esam lepni mīļas meitenītes vecāki. Paldies par Jūsu palīdzību, ko jūs mums sniedzāt, lai mēs kļūtu par vecākiem visbrīnīšķīgākajai meitenītei pasaulē

corner

Maria

45 gadi

SAZINIETES
AR AVA CLINIC

Sazinieties ar mums, lai tūlīt uzzinātu, kā mēs varam palīdzēt

Starptautiskie kvalitātes standarti ISO 9001:2008 Uzzināt vairāk

Tagad mēs esam lepni mīļas meitenītes vecāki. Paldies par Jūsu palīdzību, ko jūs mums sniedzāt, lai mēs kļūtu par vecākiem visbrīnīšķīgākajai meitenītei pasaulē.

corner

Maria

45 gadi