Vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem

Informācija SIA “AVA Clinic” apmeklētājiem, kādā kartībā ir nodrošināta iespēja saņemt pakalpojumus personām ar funkcionāliem traucējumiem

 

 

SIA “AVA Clinic” ir izvietota divas ēkās, Klīnikas telpas atrodas ēkas pirmajā stāvā un Ģimenes centra  telpas atrodas ēkas otrajā stāvā, pagalmā.

 

SIA “AVA Clinic” Klīnikas telpās, kuras ir izvietotas pirmajā stāvā ir iespējams saņemt veselības aprūpes pakalpojumus, personām ar funkcionāliem traucējumiem. Lai iekļūtu klīnikā pacientiem ir nepieciešams pārvarēt  ceļu no vārtiem līdz trepēm. Pie  trepēm atrodas  izsaukšanas poga, lai izsauktu klīnikas darbinieku palīdzības sniegšanai. Ja personai ar funkcionāliem traucējumiem ir pavadonis, tad tā persona var vērsties pie klīnikas darbiniekiem reģistratūrā pēc informācijas un palīdzības. Klīnikas darbinieks sniedz palīdzību,lai pacients ar pacēlaju uzceltos klīnikā.

Klīnikas telpās atrodas labierīcības, kas aprīkotas atbilstoši personu vajadzībām ar funkcionāliem traucējumiem.

 

SIA “AVA Clinic” Ģimenes centra telpas,  ēkas konstrukciju  īpatnības dēļ, nav piemērotas patstavīgai izmantošanai personām ar funkcionāliem  traucējumiem. Piekļuve uz ģimenes centru nav aprīkota ar pacēlāju vai liftu. Lai piedavātu un sniegtu pilnu pakalpojumu spektru, tika noslēgts līgums  ar “Svētā Jāņa palīdzība” biedrību, kuras darbienki sniegs nepieciešamo  palīdzību un atbalstu pacientiem.

 

Pirms apmeklējuma personām ar funkcionāliem traucējumiem,  iepriekš jāsazinas ar SIA “AVA Clinic” darbiniekiem pa tālr. 67001007 vai rakstot uz e-pastu ava.riga@avaclinic.lv, lai veiktu pierakstu pie speciālista nepieciešamo pakalpojumu saņemšanai, kā arī, lai saņemtu nepieciešamo informāciju.

 

Visas konsultācijas un pieņemšanas pie SIA “AVA Clinic” speciālistiem notiek tikai ar iepriekšējo pierakstu.

Uzziniet, kā mēs varam jums palīdzēt

SAZINIETES
AR AVA CLINIC

Sazinieties ar mums, lai tūlīt uzzinātu, kā mēs varam palīdzēt

Starptautiskie kvalitātes standarti ISO 9001:2008 Uzzināt vairāk

Tagad mēs esam lepni mīļas meitenītes vecāki. Paldies par Jūsu palīdzību, ko jūs mums sniedzāt, lai mēs kļūtu par vecākiem visbrīnīšķīgākajai meitenītei pasaulē.

corner

Maria

45 gadi