Kļūšana par donoru/
Informācija donoriem

Diemžēl, ļoti daudz ir pāru, kuriem ir liegta iespēja kļūt par vecākiem. Viņu vienīgā iespēja padarīt savu dzīvi pilnvērtīgu, ir izmantot donoru šūnas.

AVA CLINIC aicina jaunas sievietes kļūt par donorēm un palīdzēt tiem pāriem, kuriem vēl ir cerība kļūt par mīlošiem vecākiem.

Donores ir anonīmas. Pāris vai sieviete, kura izmanto donores olšūnas, nesaņem viņas fotogrāfiju. Tiek sniegta informācija tikai par augumu, svaru, matu un acu krāsu, tautību, izglītību, asins grupu un rēzus faktoru, kā arī par to, vai donorei ir ģimene un bērni.

 

Kādēļ ir vajadzīgas dzimumšūnu donores?

Kad nav iespējams izmantot savas dzimumšūnas, daudzām ģimenēm donora olšūnas ir vienīgā iespēja un cerība kļūt par vesela bērna vecākiem.

Tādos gadījumos donores olšūnu apaugļo ar pacientes vīra vai donora spermu, un iegūtos embrijus implantē pacientes dzemdē. Katru donori piemeklē individuāli.

 

Kura var kļūt par donori?

Par dzimumšūnu donori var kļūt jebkura vesela, 18 līdz 34 gadus veca sieviete, kura, ievērojot pilnīgu anonimitāti, ir gatava palīdzēt, lai kāda ģimene dzemdētu veselu bērniņu un kļūtu laimīga.

 

Кā kļūt par donori?

Būt donorei ir godājami. Kļūt par donori ir vienkārši un Jūsu veselībai droši. Tas nekādi neietekmē Jūsu spēju pašai kļūt par veselu bērnu māti.

Ja Jūs vēlaties kļūt par donori, lūdzu, aizpildiet kontaktformu mūsu mājas lapā vai atsūtiet pieprasījumu uz e-pasta adresi katerina.ivanova@avaclinic.lv, vai piezvaniet + 371 67001007 un pierakstieties konsultācijai pie ārsta-reproduktologa.

Konsultācijā mēs:
pārbaudīsim Jūsu veselības stāvokli,
veiksim nepieciešamā analīzes,
veiksim mazā iegurņa orgānu ultrasonogrāfiju,
sīki izskaidrosim procedūru un atbildēsim uz Jūsu jautājumiem.

Visas analīzes un izmeklējumi ir bezmaksas. Izmantojiet šo iespēju pārbaudīt savu veselību. Nozīmīgi ir tas, ka klīnika uzņemas atbildību par Jūsu veselību.

 

Ko iegūst potenciālās donores?

Jūs ne tikai dāvāsiet laimi, bet iegūsiet arī iespēju bez maksas pārbaudīt savu veselības stāvokli un saņemsiet citus labumus.

Visām donorēm tiek pārbaudītas hromosomu novirzes (kariotips) un seksuāli transmisīvo slimību esamība, tiek sniegta rūpīga ginekoloģiskā pārbaude un narkologa konsultācija.

AVA CLINIC aicina jaunus, 18 līdz 40 gadus vecus vīriešus kļūt par spermas donoriem.

Esiet iejūtīgi un palīdziet pāriem, kuri saglabā cerību kļūt par mīlošiem vecākiem.

Donori ir anonīmi. Pāris vai sieviete, kura izmanto donora spermu, nesaņem viņa fotogrāfiju. Tiek sniegta informācija tikai par augumu, svaru, matu un acu krāsu, tautību, izglītību, asins grupu un rēzus faktoru, kā arī par to, vai donoram ir ģimene un bērni.

 

Kādēļ ir vajadzīgas spermas donori?

Kad partnera sēkliniekos kaut kāda iemesla dēļ neizstrādājas sperma, spermas donors ir vienīgā iespēja un cerība kļūt par vesela bērna vecākiem.

Tikpat izplatīts iemesls ir vīrietim piemītoša nopietna slimība, kuru var mantot arī bērns.

Spermas donors dod iespēju kļūt par mātēm arī sievietēm bez partnera.

 

Kurš var kļūt par donoru?

Par donoru var kļūt jebkurš vesels, 18 līdz 40 gadus vecs vīrietis. Visi donori saņem rūpīgu bezmaksas izmeklēšanu.

Tiek veikta:
spermogramma,
asins grupas noteikšana,
AIDS (HIV), sifilisa, C un B hepatīta, hlamidozes analīze,
ģenētiskie izmeklējumi,
narkologa konsultācija.

 

Кā kļūt par donoru?

Lai kļūtu par donoru, lūdzam pieteikties spermas analīzei. To var izdarīt mājas lapā vai, atsūtot pieprasījumu uz e-pasta adresi katerina.ivanova@avaclinic.lv, vai piezvanot +371 67001007.

Ja izmeklējumi ir apmierinoši, ar donoru tiek parakstīts sadarbības līgums.

Pirms spermas nodošanas donoram dažas dienas jāatturas no alkohola, medikamentiem un karstu vannu pieņemšanas. Donoru sperma tiek sasaldēta. Pēc sešiem mēnešiem visas analīzes ir jāveic no jauna.

 

Ko iegūst potenciālie donori?

Jūs ne tikai dāvāsiet laimi, bet iegūsiet arī iespēju bez maksas pārbaudīt savu veselības stāvokli un saņemsiet citus labumus.

Visiem donoriem tiek pārbaudītas hromosomu novirzes (kariotips) un seksuāli transmisīvo slimību esamība, tiek sniegta narkologa konsultācija.

Uzziniet, kā mēs varam jums palīdzēt

SAZINIETES
AR AVA CLINIC

Sazinieties ar mums, lai tūlīt uzzinātu, kā mēs varam palīdzēt

Starptautiskie kvalitātes standarti ISO 9001:2008 Uzzināt vairāk

Tagad mēs esam lepni mīļas meitenītes vecāki. Paldies par Jūsu palīdzību, ko jūs mums sniedzāt, lai mēs kļūtu par vecākiem visbrīnīšķīgākajai meitenītei pasaulē.

corner

Maria

45 gadi