Ģenētiskā materiāla sasaldēšana

Vitrifikācija un olšūnu glabāšana

Daļa sieviešu sāk domāt par bērna dzemdēšanu tikai pēc 30 gadu vecuma. Jaunā metode dod iespēju kļūt par māti gan sievietēm, kuras vēlas atlikt grūtniecību, gan sievietēm, kuras cieš no olšūnu apaugļošanās spējas samazināšanās.

 

Grūtniecības iestāšanās iespēja, izmantojot sasaldētas olšūnas, trīsdesmitgadīgām sievietēm ir 50%. Sievietēm pēc četrdesmit gadu vecuma – 15%. Sievietes vecumam apaugļotas olšūnas (embrija) implantācijas brīdī nav nozīmes. Nozīme ir vecumam olšūnu sasaldēšanas brīdī.

 

AVA CLINIC ir viena no nedaudzajām Latvijā, kas piedāvā šo pakalpojumu. Mums ir pašiem sava laboratorija olšūnu sasaldēšanai ar vitrifikācijas metodi.

 

Konsultācija

Lai veiktu olšūnu vitrifikācijas procedūru, Jums nepieciešams pierakstīties konsultācijai pie ārsta-reproduktologa, kurš izstāstīs par olšūnu ņemšanu un sasaldēšanu, un noteiks visas nepieciešamās analīzes.

 

Apsekošana

Pirms olšūnu sasaldēšanas ir jāzina, ka Jūs pašlaik neslimojat un neesat slimojusi ar
AIDS (HIV),
Hepatītu B un hepatītu С,
sifilisu.

 

Saskaņā ar AVA CLINIC noteikumiem, analīzēm jābūt veiktām sešu mēnešu laikā pirms olšūnu ņemšanas.

 

Olšūnu sasaldēšana

Olšūnu ņemšanas un sasaldēšanas process ir līdzīgs stimulācijai parastas mākslīgās apaugļošanas gadījumā. Tiek izrakstīti medikamenti olšūnu stimulācijai, un olšūnas tiek ņemtas, kontrolējot procesu ar ultraskaņu. Jau tajā pašā dienā olšūnas tiek sasaldētas. Kad būsiet gatava bērniņa dzimšanai, Jūsu olšūnas tiks atkausētas un apaugļotas ar Jūsu partnera vai donora spermu.

Uzziniet, kā mēs varam jums palīdzēt

SAZINIETES
AR AVA CLINIC

Sazinieties ar mums, lai tūlīt uzzinātu, kā mēs varam palīdzēt

Starptautiskie kvalitātes standarti ISO 9001:2008 Uzzināt vairāk

Tagad mēs esam lepni mīļas meitenītes vecāki. Paldies par Jūsu palīdzību, ko jūs mums sniedzāt, lai mēs kļūtu par vecākiem visbrīnīšķīgākajai meitenītei pasaulē.

corner

Maria

45 gadi