Grūtniecības novērošana

Bērna gaidīšana ir, iespējams, pats laimīgākais laiks katras sievietes un visas ģimenes dzīvē.

Mūsu klīnika piedāvā individuālas programmas grūtniecības novērošanai jebkurā tās periodā.

AVA CLINIC veic kompleksu novērošanu saskaņā ar individuālu grafiku. Tā notiek no grūtniecības sākuma līdz pat dzemdībām, ērtos apstākļos un Jums piemērotā laikā.

 

Īpašu uzmanību mēs pievēršam:
- sarežģītām grūtniecībām,
- augļa neiznēsāšanas ārstēšanai,
- grūtniecībām, kurām draud pārtraukšanās.

 

Papildus plānotajām konsultācijām, Jūs vienmēr varat sazināties ar savu ārstu un uzdot jebkuru Jūs interesējošu jautājumu.

 

Novērošanas programmā ietilpst:
- ikmēneša konsultācijas,
- ultraskaņas izmeklēšana–diagnostika,
- doplerometrija,
- kardiotokogrāfija,
- asins, urīna un uztriepju izmeklējumi,
- pirmsdzemdību skrīnings, kas ļauj agrīnā grūtniecības termiņā atklāt iedzimtu vai mantotu augļa patoloģiju.

 

AVA CLINIC līdz pašām dzemdībām Jūs būsiet augsti kvalificētu speciālistu uzraudzībā.

Ultrasonogrāfiskie izmeklējumi

Katra māte ilgojas ieraudzīt savu mazuli jau pirms dzemdībām. Ir tik ļoti svarīgi zināt, kā viņs „tur” jūtas? Kā izskatās? Kuram līdzinās? Ko dara? Mūsdienās šis sapnis ir realitāte!

AVA CLINIC piedāvā ultraskaņas izmeklēšanu ar unikālas aparatūras Voluson palīdzību. Jau dicpadsmitajā grūtniecības nedēļā Jūs ieraudzīsiet savu mazuli uz krāsaina ekrāna!

Aparatūra ļauj apskatīt mazuli reālā laika režīmā un iegūt viņa attēlu, kas ir tuvs fotogrāfijai. Var pat ierakstīt īsu filmiņu un ģimenes arhīvā iemūžināt dzīvības noslēpumu pirms dzemdībām.

Augsti kvlificētie klīnikas speciālisti var ieraudzīt augļa pataloģijas jau agrīnā grūtniecības stadijā.

Topošo māmiņu skola

Bērna gaidīšanas laiks ģimenē ir neatkārtojams. Mūsu skola palīdzēs topošajiem vecākiem atbrīvoties no nedrošības un bažām un atbildēs uz visiem jautājumiem, kas radušies grūtniecības laikā.

Sagatavošanās dzemdībām un mātes lomai ir kompleksa programma, kura sastāv no trijām daļām. Tās laikā notiek nodarbības gan grupā, gan individuāli.

AVA CLINIC speciālisti palīdzēs saprast, kā vislabāk sagatavot savu organismu dzemdībām, pastāstīs par dzemdību psiholoģiju un fizioloģiju, par sievietes dvēseles stāvokli gaidību laikā. Mēs ieteiksim, kā fiziski sagatavot savu ķermeni, dosim padomus par ēdienu, norūdīšanos, veselības uzlabošanu pēcdzemdību periodā, par jaundzimušā kopšanu.

Mūsu nodarbības nav tikai lekcijas, tā ir divpusēja saskarsme. Tematiskas lekcijas savijas ar praktiskām nodarbībām. Psiholoģiskie treniņi atklāj Jūsu iekšējos resursus, un mākslas terapija palīdz izdzīvot emocijas. Videomateriāli un mūzika veicina informācijas uztveri.

Nodarbību rezultātā stabilizējas sievietes psiholoģiskais stāvoklis, uzlabojas miegs, normalizējas arteriālais spiediens.

Uzziniet, kā mēs varam jums palīdzēt

SAZINIETES
AR AVA CLINIC

Sazinieties ar mums, lai tūlīt uzzinātu, kā mēs varam palīdzēt

Starptautiskie kvalitātes standarti ISO 9001:2008 Uzzināt vairāk

Tagad mēs esam lepni mīļas meitenītes vecāki. Paldies par Jūsu palīdzību, ko jūs mums sniedzāt, lai mēs kļūtu par vecākiem visbrīnīšķīgākajai meitenītei pasaulē.

corner

Maria

45 gadi