Neauglības ārstēšana

Mūsdienās dzīve ir psiholoģiskās slodzes, stresa un nelabvēlīgas ekoloģiskās ietekmes caurausta. Tas, diemžēl, negatīvi ietekmē cilvēka reproduktīvo funkciju un būtiski ietekmē ģimenes dzīves harmoniju. Ja tā notiek, palīdzēt var reproduktīvās tehnoloģijas. To mērķis ir dot katram no mums iespēju izbaudīt laimi kļūt par vecākiem.

Reproduktīvās tehnoloģijas
Ar šo terminu apzīmē tādas grūtniecības iestāšanās metodes, kurās kāds no posmiem notiek ārpus cilvēka ķermeņa.

Inseminācija

Neauglības ārstēšanas metode, kurā spermatozoīdi tiek ievadīti sievietes dzemdē tajā menstruālā cikla dienā, kurā olšūna ir nobriedusi un ir gatava apaugļošanai. Inseminācija tā ir reproduktīvā atbalsta tehnoloģija. Speciāli sagatavota partnera vai donora sperma tiek ievadīta tieši sievietes dzemdē.

 

Tālāk viss rit, kā parastas ieņemšanas gadījumā: spermatozoīdiem jānokļūst līdz olšūnai un jāapaugļo to. Šo tehnoloģiju izmanto tad, kad spermatozīdu nokļūšana dzemdē ir apgrūtināta. Metode ir samērā vienkārša un sniedz ļoti labus rezultātus. Tomēr ir gadījumi, kad tik vienkāršs risinājums nevar palīdzēt, un nākas izmantot ekstrakorporālo apaugļošanu. Tās laikā visi apaugļošanas posmi notiek ārpus sievietes ķermeņa.

 

Insemināciju var veikt ar:

Ārpusķermeņa apaugļošana (EKA)

Ārpusķermeņa apaugļošana (EKA) ir reproduktīvo tehnoloģiju metode. Olšūna tiek apaugļota ārpus sievietes ķermeņa, laboratorijā.

Apaugļošanas rezultātā iegūtie embriji tiek pārnesti uz dzemdes dobumu, kur turpina attīstīties sievietes organisma dabiskajā vidē. Ja ārstniecības gaitā tiek iegūts lielāks skaits embriju, pārējie var tikt sasaldēti un glabāti desmit gadus.

Ja Jums nav savu dzimumšūnu, neļaujieties izmisumam. Jums ir iespēja tomēr kļūt par vecākiem!

 

AVA CLINIC divdesmit gadu garumā ir uzkrājusi panākumiem bagātu pieredzi donora šūnu izmantošanā.

 

Mēs piedāvājam individuālas programmas. Mūsu donora šūnu saņēmēji saņem visas olšūnas, kuras iegūtas konkrētās stimulācijas gaitā. AVACLINIC pievērš īpašu uzmanību donoru izvēlei, cenšoties atrast vispiemērotāko un ņemot vērā pat izskata līdzību.

 

Mēs zinām, ka katra diena, kura pavdīta, gaidot grūtniecības iestāšanos, var būt mokoši lēna, tādēļ mēs cenšamies uzsākt ārstēšanu, cik drīz vien iespējams.

 

AVA CLINIC donors nav jāgaida. Ārstēšanu var sākt jau šodien!

 

Ārpusķermeņa apaugļošana var būt:

Uzziniet, kā mēs varam jums palīdzēt

SAZINIETES
AR AVA CLINIC

Sazinieties ar mums, lai tūlīt uzzinātu, kā mēs varam palīdzēt

Starptautiskie kvalitātes standarti ISO 9001:2008 Uzzināt vairāk

Tagad mēs esam lepni mīļas meitenītes vecāki. Paldies par Jūsu palīdzību, ko jūs mums sniedzāt, lai mēs kļūtu par vecākiem visbrīnīšķīgākajai meitenītei pasaulē.

corner

Maria

45 gadi